ناشر منبع

null دهمین رویداد پیوند در حوزه «بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی» برگزار می‌شود
15:04
با حمایت صندوق نوآوری و بنیاد سپهر انقلاب اسلامی؛

دهمین رویداد پیوند در حوزه «بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی» برگزار می‌شود

دهمین رویداد پیوند در حوزه «بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی» فردا سه‌شنبه 21 دی‌ ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد سپهر انقلاب اسلامی‌ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی‌ صندوق نوآوری و شکوفایی، دهمین رویداد پیوند در حوزه «بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی» به منظور توانمندسازی صاحبان ایده‌های نوین فرهنگی و بهم‌رسانی فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی‌ برگزار‌ می‌شود و 10 استارت‌آپ ایده‌های خود را در این حوزه ارائه می‌دهند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
دهمین رویداد پیوند در حوزه «بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی» فردا 21 دی ماه از ساعت 10 تا 13 در محل صندوق نوآوری برگزار می‌شود و علاقمندان جهت حضور در این رویداد می‌توانند به لینک online.inif.ir/ch/peivand مراجعه کنند  و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 66128068 و 09366129101تماس حاصل کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای كمك به تحقیق و توسعه اقتصاد دانش‌بنيان، تكميل زنجيره ايده تا بازار و تجاري‌سازي نوآوري‌ها، دستاوردهاي پژوهشي و اختراعات و كاربردي کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده‌‌های فناورانه حمایت می‌کند. این حمایت از طريق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده‌های دانش بنیان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی می‌شوند.

ارسال ایمیل