ناشر منبع

null پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه ایمنی، امنیت و تجهیزات پلیس از کشور سوریه با حمایت صندوق نوآوری
09:48

پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه ایمنی، امنیت و تجهیزات پلیس از کشور سوریه با حمایت صندوق نوآوری

صندوق نوآوری و شکوفایی، بیست و پنجمین رویداد «یکشنبه‌های صادراتی» را با موضوع پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه ایمنی، امنیت و تجهیزات پلیس از کشور سوریه در قالب کلینیک مدیریت صادرات دانش بنیان روز یکشنبه 19 دی‌ ماه جاری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی‌ صندوق نوآوری و شکوفایی، در بیست و پنجمین «یکشنبه‌های صادراتی» که با موضوع پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه ایمنی، امنیت و تجهیزات پلیس از کشور سوریه برگزار می‌شود، علاوه بر برگزاری وبینار آموزشی، جلسات و نشست‌های B2B با تجار سوری و جلسات اختصاصی امکان‌سنجی ورود محصولات شرکت‌های دانش بنیان به این بازار، بازدید از فضاهای تولیدی شرکت‌های دانش بنیان و حضور در نمایشگاه جانبی رویداد نیز انجام می‌شود.
حوزه‌های فناوری این رویداد شامل یونیفرم و لباس، تسلیحات و مهمات، تجهیزات کنترل ترافیک، سیستم‌های خانه هوشمند، تجهیزات رادار و بی‌سیم، تجهیزات ایمنی و سلامت کار، سامانه‌های آموزش و مشاوره، وسایل نور و تصویر و تجهیزات هشداردهی، آتش نشانی، امداد و نجات و اطفاء حریق و ناوبری، مکان‌یابی، پهپادهای نظارتی و شناسایی است.
علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی  http://ghazal.inif.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 09120398168 تماس حاصل کنند.
بیست و پنجمین رویداد «یکشنبه‌های صادراتی» پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه ایمنی، امنیت و تجهیزات پلیس از کشور سوریه روز یکشنبه 19 دی ماه سال جاری از ساعت 10 تا 14 برگزار می‌شود.

 

 

 

ارسال ایمیل