ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه دستگاه آکوستیک اِمیشن هشت کاناله» با حمایت صندوق نوآوری
10:11

انتشار فراخوان «توسعه دستگاه آکوستیک اِمیشن هشت کاناله» با حمایت صندوق نوآوری

شصت و نهمین فراخوان «توسعه دستگاه آکوستیک اِمیشن هشت کاناله» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 20 آذر ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
دستگاه آکوستیک اِمیشن یکی از دستگاه‌های پیشرفته بازرسی غیرمخرب است که از مهمترین کاربردهای آن، بازرسی مخازن تحت فشار و مخازن نگهدارنده سیالات نفتی است. این دستگاه به صورت چهارکاناله با کاربرد آزمایشگاهی طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر لازم است به هشت کاناله ارتقاء یابد.
در راستای توسعه دستگاه آکوستیک اِمیشن هشت کاناله، مجری تحقیق باید در گام نخست، به طراحی و شبیه‌سازی سیستمی و الگوریتمی بُرد پردازنده اصلی(آنالوگ و دیجیتال) و پری آمپلی فایر دستگاه، با قابلیت نمونه‌برداری دیتای ورودی با دقت 16 بیت از 8 کانال و محدوده سیگنال‌های با فرکانس MHz1- kHz 3 بپردازد، سپس سخت‌افزار بُرد پردازنده اصلی(آنالوگ و دیجیتال) و پری آمپلی فایررا طراحی کند. در گام سوم، کدهای پردازنده بُرد اصلی را پیاده‌سازی و در نهایت نرم‌افزار نمایش و پردازش داده‌ها را پیاده‌سازی کند.
شرکت در این فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 20 آذر ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

ارسال ایمیل