ناشر منبع

null بازدید رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از مراحل ساخت مسابقه «کارویا»
13:53

بازدید رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از مراحل ساخت مسابقه «کارویا»

دکتر علی وحدت رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور در پشت صحنه مسابقه تلویزیونی «کارویا» از مراحل تولید این برنامه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، تولید مسابقه تلویزیونی «کارویا» به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و استودیو نوبین با هدف شناسایی و معرفی شرکت‌های برتر حوزه دانش بنیان از مدتی قبل آغاز شده و به همین مناسبت علی وحدت ضمن حضور در این پشت صحنه این مسابقه تلویزیون از لزوم تداوم ساخت این برنامه به عنوان یک پل ارتباطی بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.
وی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن ساخت چنین برنامه‌ای اظهار داشت: تجاری سازی ایده‌های برتر در حوزه دانش‌بنیان موضوع بسیار مهمی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری است و به همین دلیل مسابقه «کارویا» می‌تواند یک بستر امن برای سرمایه‌گذاری مردم در حوزه‌ای باشد که 80 درصد بازگشت سرمایه آن‌ را صندوق تضمین خواهد کرد.
مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مسابقه «کارویا» اولین قدم های تجاری سازی ایده‌های برتر حوزه دانش بنیان را نمایش می دهد و مردم می‌توانند با تماشای این برنامه میزان پیشرفت جوانان ایرانی در زمینه تکنولوژی‌های نوین را از نزدیک لمس کنند و با یک آگاهی مناسب در حوزه‌ای آینده کسب و کار محسوب می‌شود سرمایه‌گذاری کنند و این امکان سرمایه‌گذاری جمعی نکته‌ای است که برای اولین بار با مسابقه «کارویا» در بستر تلویزیون اتفاق خواهد افتاد.
علی وحدت در بخش دیگری از بازدید خود ابراز امیدواری کرد با استقبال مخاطبان از موضوع سرمایه‌گذاری جمعی، مسابقه «کارویا» به عنوان یک پل ارتباطی بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش بنیان در فصل‌های بعدی هم ادامه پیدا کند.
براساس این گزارش، مسابقه تلویزیونی «کارویا» با محوریت ارائه‌های آسانسوری (بسیار کوتاه) درصدد است تا با شناساندن ایده‌ها و طرح‌هایی که به محصول یا خدمات رسیده‌اند، علاوه بر حمایت مالی از آنها، فرصت سرمایه‌گذاری مردمی را نیز فراهم کند.
مسابقه تلویزیونی «کارویا» به همت استودیو نوبین و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ساخته می‌شود و در آن بیش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان و استارتاپ به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا طرح‌های برتر شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

ارسال ایمیل