ناشر منبع

null رونمایی از نرم‌افزار حمل و نقل بار زمینی در صندوق نوآوری و شکوفایی
04:34

رونمایی از نرم‌افزار حمل و نقل بار زمینی در صندوق نوآوری و شکوفایی

صبح امروز سامانه هوشمند باروان که سامانه‌ای در حوزه حمل و نقل بار زمینی است در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری رونمایی شد.  

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در حاشیه نشست خبری که امروز به این منظور با حضور معاون اجرایی ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته برگزار شد، از سامانه هوشمند باروان که توسط شرکت دانش بنیان «ایده‌آوران ارتباطات فهام ایرانیان» ساخته شده است، رونمایی شد. این سامانه هوشمند در حوزه حمل و نقل بار زمینی فعال است.
در سامانه باروان مشتری یا کاربر بار خـود را به نزدیک‌ترین و مجهزترین کامیون یا تریلر ثبت شده در این سامانه معرفی می‌کند و سامانه باروان به صورت خودکار در زمانی کوتاه نیاز مشتری را برطرف می‌سازد. این سامانه همه گزینه‌های مطلوب اقتصادی و ایمنی را برای بار و کامیون در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
همچنین در بخش دیگری از این نشست خبری، درباره رویداد رالی خانوادگی ماشین‌های سنگین نیز توضیحاتی ارائه شد. این رالی خانوادگی روز جمعه ۲۵ مرداد ماه جاری به همت شرکت دانش بنیان ایده‌آوران ارتباطات فهام ایرانیان در کرج برگزار خواهد شد.

ارسال ایمیل