ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه کپسول‌های شفاف محافظ میکروچیپ تزریقی در بدن دام» با حمایت صندوق نوآوری
13:53

انتشار فراخوان «توسعه کپسول‌های شفاف محافظ میکروچیپ تزریقی در بدن دام» با حمایت صندوق نوآوری

شصت و چهارمین فراخوان «توسعه کپسول‌های شفاف محافظ میکروچیپ تزریقی در بدن دام» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا اول آبان ماه ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
امروزه پایش سلامت دام و تشخیص اصالت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به کمک فناوری‌های نوین می‌توان از نژاد و اصالت دام اطمینان حاصل کرد و با کنترل و پایش سلامت دام، کیفیت مواد غذایی و سلامت جامعه را ارتقاء بخشید.
در راستای توسعه میکروچیپ‌های تزریقی، مجری تحقیق باید در گام نخست، جنس مناسبی برای استوانک انتخاب کند به گونه‌ای که تا 10 سال در بدن دام بدون هیچ عارضه‌ای باقی بماند، زیست سازگار بوده، استحکام مکانیکی لازم را داشته باشد و در بدن دام نشکند. در گام بعدی، این نمونه استوانک باید در مقیاس آزمایشگاهی تولید و سپس عدم سمیت و فعال‌سازی آن آزموده شود.
شرکت در این فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا اول آبان ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

 

ارسال ایمیل