ناشر منبع

null دومین همایش تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان برگزار می شود
13:20

دومین همایش تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان برگزار می شود

دومین همایش مجازی تبیین استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان به مناسبت هفته ملی استاندارد با محوریت استانداردسازی محصولات دانش بنیان و فناورانه، استانداردهای ملی و بین‌المللی در حوزه تجهیزات پزشکی، نفت و گاز، ساختمان، حمل و نقل، کشاورزی، برق و انرژی، استانداردسازی، ابزار توسعه آزمایشگاه(همکاری با آزمایشگاه‌ها)، استقرار استانداردهای سیستم‌های مدیریتی، نقش و مزایای آن و ابزارهای حمایتی صندوق در استانداردسازی محصولات دانش بنیان برگزار می‌شود.
علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام برای حضور در این همایش به لینک forms.inif.ir/standard مراجعه کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02142170000 تماس بگیرند.
دومین همایش مجازی تبیین استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان به مدت پنج روز طی روزهای 17 تا 21 مهرماه سال جاری از ساعت 10 تا 17 برگزار می‌شود.
گفتنی است شعار روز جهانی استاندارد در سال ۲۰۲1، «چشم‌انداز مشترک برای جهانی بهتر» است و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند در این روز سوالات و مشکلات خود را در حوزه‌های مختلف استاندارد با مشاوران متخصص این حوزه مطرح کنند.
گفتنی است صندوق نوآوری و شکوفایی خدمات بلاعوضی را در قالب خدمات توانمندسازی برای اخذ تاییدیه‌ها و استانداردهای ملی و بین‌المللی به شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌کند.

لینک حضور:
https://nobino.ir/event/live
https://www.aparat.com/SandoghNoavari/live

ارسال ایمیل