ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر(Natural Ianguage processing) NLP» با حمایت صندوق نوآوری
14:16

انتشار فراخوان «توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر(Natural Ianguage processing) NLP» با حمایت صندوق نوآوری

شصت و سومین فراخوان «توسعه دستیار هوشمند صوتی با تمرکز بر(Natural Ianguage processing) NLP » با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 16 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
به دلیل اینکه بسیاری از کاربردها نظیر مشاهده فیلم و سریال، گوش دادن به موسیقی، سفارش غذا و غیره، مفهوم خانگی دارند و نیاز به صفحه نمایش بزرگتری نسبت به موبایل و تبلت دارند، امروزه روند استفاده از TV BOX ها در دنیا رو به افزایش است. به دلیل محدودیت‌های موجود در استفاده از تلویزیون در مقایسه با موبایل و تبلت، شرکت‌ها در جستجوی راهکارهایی هستند که دسترسی به محتواهای موجود در پلتفرم‌های خانگی را تسهیل کنند. 
از این‌رو در این طرح تحقیقاتی انتظار می‌رود که به منظور توسعه دستیار صوتی موجود، مجری تحقیق با افزودن قابلیت پردازش زبان طبیعی (NLP) به پلتفرم و استخراج محتواهای مدنظر کاربر، در دامنه‌های پخش فیلم و سریال، اخبار، کتاب، داستان و غیره، تجربه مطلوبی را برای کاربران فارسی زبان به منظور دستیابی به محتوای مدنظر ایجاد کند.
شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 16 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند. 

 

 

 

ارسال ایمیل