ناشر منبع

null فراخوان رویداد «پیوند» برای دریافت طرح در حوزه روانکار و فرآورده‌های نفتی آغاز شده است
08:50

فراخوان رویداد «پیوند» برای دریافت طرح در حوزه روانکار و فرآورده‌های نفتی آغاز شده است

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، فراخوان رویداد «پیوند» برای دریافت طرح در حوزه روانکار و فرآورده‏های نفتی آغاز شده است. 
صندوق نوآوری و شکوفایی برای کمک به استارت‌آپ‌ها و ایده‌پردازان قبل از مرحله دانش بنیانی، اقدام به طراحی خدمتی برای توانمندسازی استارت‌آپ‌ها در قالب رویداد «پیوند» کرده است. هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استارت‌آپ‌ها و طرح‌های استارت‌آپی جذاب و توانمند و معرفی آن‌ها به شتابدهنده‌ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) و سایر سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه اکوسیستم استارت‌آپی است و در نهایت بعد از رویداد در قالب طرح هم‌سرمایه‌گذاری، بخشی از هزینه‌های شتابدهی کسب‌وکارهای نوپا را به‏صورت بلاعوض تأمین می‌کند.
براساس این گزارش، در راستای توانمندسازی هر چه بیشتر استارت‌آپ‌ها و کاهش احتمال شکست این کسب‌وکارهای نوپا، نهادهایی به نام شتابدهنده‌ها شکل گرفته‌اند. شتابدهنده یک سازمان منسجم و مشخص است که افراد و تیم‌های دارای طرح نوآورانه و فناورانه را انتخاب و در یک دوره چندماهه به آن‌ها خدماتی از قبیل فضای کاری تجهیز شده، آموزش، مشاوره، مربی‌گری، سرمایه‌ اولیه و ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران را ارائه می‌کند؛ در واقع، شتابدهنده‌ها حلقه واسط بین کسب‌وکارهای نوپا و سرمایه‌گذاران جسورانه هستند.
فعالیت شتابدهنده‌ها، هزینه‌های چشمگیری دارد و با خطر‌های مختلفی نیز همراه است. بنابراین در اغلب کشورها، نهادهای دولتی و عمومی، با کمک‌های بلاعوض از این نوع فعالیت‌ها حمایت می‌کنند. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در راستای كمك به تحقق و توسعه اقتصاد دانش‌بنيان، تكميل زنجيره ايده تا بازار و تجاري‌سازي نوآوري‌ها، دستاوردهاي پژوهشي و اختراعات و كاربردي کردن دانش از فعالیت شتابدهی حمایت می‌کند. این حمایت از طريق ارائه كمك‌ها و خدمات مالي و پشتيباني به شركت‌ها و مؤسسات دانش‌بنيان است.
در رویداد «پیوند» ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند طی یک فراخوان شناسایی و آماده ارائه به شتابدهنده‌ها می‌شوند.
شرکت بینش بازار رهپا کارگزار برگزاری رویداد پیوند در حوزه روانکار و فرآورده ‏های نفتی است. شما برای دریافت هر گونه اطلاعات می‏توانید با شماره 88974504-021 تماس حاصل نمایید. 


 

ارسال ایمیل