ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برد کنترلی درایو کششی بر اساس الزامات استاندارد ایمنی عملکردی» با حمایت صندوق نوآوری
11:30

انتشار فراخوان «توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برد کنترلی درایو کششی بر اساس الزامات استاندارد ایمنی عملکردی» با حمایت صندوق نوآوری

شصتمین فراخوان «توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برد کنترلی درایو کششی براساس الزامات استاندارد ایمنی عملکردی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 3 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
موتورهای کششی برقی خودروهای الکتریکی توسط یک درایو الکتریکی هوشمند رانده می‌شوند که وظیفه مشخص کردن گشتاور مرجع برای حالت‌های مختلف رانش خودرو و همچنین تضمین عملکرد مناسب خودرو را برعهده دارد. 
شرکت متقاضی این نیاز تحقیقاتی تولیدکننده درایو کششی موتور خودروهای الکتریکی است و محصولات این شرکت در حال حاضر تمام الزامات ایمنی فعلی در این زمینه را پوشش می‌دهند. به تازگی الزامات جدیدی در حوزه ایمنی عملکردی خودروهای الکتریکی در دنیا مطرح شده است که در حال حاضر الزامی نیستند ولی پیش‌بینی می‌شود که در آینده نزدیک برای تمام خودروهای الکتریکی در سرتاسر دنیا الزامی شوند. 
شرکت متقاضی درصدد است با برون‌سپاری این نیاز تحقیقاتی، دانش فنی موردنیاز برای ارتقای سخت‌افزار و نرم‌افزار لایه کنترلی درایو کششی برقی خود را به دست آورد.
انتظار می‌رود تیم مجری این پروژه تحقیقاتی بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار درایوهای کششی شرکت متقاضی را به نحوی توسعه و ارتقاء دهد که حفاظت‌های ایمنی مدنظر استانداردهای ایمنی عملکرد جدید به مجموعه درایو اضافه شود.
شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 3 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

 

ارسال ایمیل