ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه سیستم جا‌به‌جاگراپتیکی» با حمایت صندوق نوآوری
10:36

انتشار فراخوان «توسعه سیستم جا‌به‌جاگراپتیکی» با حمایت صندوق نوآوری

پنجاه و نهمین فراخوان «توسعه سیستم جا‌به‌جاگر اپتیکی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 8 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
امروزه طیف‌سنج‌ها به طور گسترده در بخش‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از رایج ترین انواع طیف‌سنج‌ها، نوع مایکلسون –‌مورلی است. شرکت متقاضی طی تحقیقاتی توانسته است طیف سنج مادون قرمز در محدوده طیفی 5/4-1 میکرومتر را توسعه دهد و درنظر دارد به منظور ارتقاء محصول خود، محدوده طیفی 20-5 میکرومتر را نیز تحت پوشش قرار دهد.
با توجه به اینکه یکی از مهمترین اجزاء این سامانه، جابه‌جاگر فوق دقیق آن است، در این پروژه تحقیقاتی انتظار می‌رود مجری تحقیق جا‌به‌جاگری را توسعه دهد که حرکت آن به صورت کاملا مستقیم و بدون چرخش اضافی با خطای خروج از محور کمتر از 10 میکرو رادیان و سرعت آن حداکثر یک سانتی‌متر بر ثانیه باشد.
شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 8 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

 

 

ارسال ایمیل