ناشر منبع

null رویداددوشنبه‌های استارتاپی در حوزه پسماند و محیط زیست برگزار می شود
14:03

رویداددوشنبه‌های استارتاپی در حوزه پسماند و محیط زیست برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بیست و نهمین رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» روز دوشنبه 15 شهریور ماه سال جاری از ساعت 10 صبح در حوزه پسماند و محیط زیست و به منظور شناسایی استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر در این حوزه برگزار می‌شود.
علاقمندان جهت حضور در این رویداد می‌توانند به لینک online.inif.ir/ch/demoday مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188974504 تماس بگیرند.
لازم به ذکر است، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال 1398 در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، در قالب برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری» با صندوق‌های پژوهش و فناوری، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر را آغاز کرده است.
در برنامه هم‌سرمایه‌گذاری، استارت‌آپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب و کار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند. در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب و کار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری تا 80 درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را

تامین می‌کند.

ارسال ایمیل