ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه سامانه هوشمند تعیین پنجره‌های آب و هوایی جهت نگهداری زیرساخت‌های ساحلی و فراساحلی» با حمایت صندوق نوآوری
09:16

انتشار فراخوان «توسعه سامانه هوشمند تعیین پنجره‌های آب و هوایی جهت نگهداری زیرساخت‌های ساحلی و فراساحلی» با حمایت صندوق نوآوری

پنجاه و چهارمین فراخوان «توسعه سامانه هوشمند تعیین پنجره‌های آب و هوایی جهت نگهداری زیرساخت‌های ساحلی و فراساحلی » با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 12 شهریور ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
عملیات تعمیرات و نگهداری زیرساخت‌های ساحلی و فراساحلی، وابسته به شناخت پنجره‌‌‌های مناسب آب و هوایی است. بدین منظور کاربران دریایی بر اساس داده‌های تاریخی و پیش‌بینی‌های کوتاه مدت 5 تا 10 روزه، عملیات تعمیرات و نگهداری را انجام می‌دهند و برای برنامه‌ریزی به پیش‌بینی‌‌های بلند مدت با دقت مناسب نیاز است. 
از اینرو در این پروژه تحقیقاتی انتظار می‌رود، تا مجری تحقیق، پنجره‌های آب و هوایی امن، جهت برنامه‌ریزی عملیات تعمیرات و نگهداری با دقت حداقل 50 درصد برای سکوی امیرکبیر واقع در دریای خزر و مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی را ارائه کند، به نحوی که دقت موردنظر حداقل برای سه ماه اول پیش‌بینی بلندمدت معتبر باشد.
شرکت در این فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 12 شهریورماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

ارسال ایمیل