ناشر منبع

null نشست آنلاین تجاری ایران و اوراسیا برگزار می‌شود
12:02

نشست آنلاین تجاری ایران و اوراسیا برگزار می‌شود

نشست آنلاین تجاری ایران و اوراسیا فردا یکشنبه 24 مرداد ماه جاری در قالب کلینیک مدیریت صادرات دانش‌بنیان به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در «چهاردهمین یکشنبه صادراتی» صندوق نوآوری و شکوفایی که در حوزه‌های دارو، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، گردشگری سلامت، نفت، گاز و پتروشیمی و حوزه ماشین‌آلات و تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود، علاوه بر برگزاری وبینارهای آموزشی و افتتاحیه نشست‌های آنلاین تجاری و جلسات B2B میان شرکت‌های دانش بنیان ایرانی با تجار اتحادیه اوراسیا، مذاکره برای صادرات محصولات و همکاری در بازار اوراسیا، برگزاری جلسات اختصاصی و نشست‌های تجاری با تجار این اتحادیه و ایجاد نمایشگاه مجازی و معرفی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان به مشتریان خارجی نیز برپا خواهد بود. 
علاقمندان برای حضور در این رویداد می‌توانند به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی http://ghazal.inif.ir مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09021929575 تماس بگیرند.
«چهاردهمین یکشنبه صادراتی» صندوق نوآوری و شکوفایی روز یکشنبه 24 مرداد سال جاری از ساعت 10 صبح برگزار می‌شود.
افتتاحیه این نشست فردا ۲۴ مرداد ماه جاری برگزار و زمان برگزاری نشست‌ها نیز تا ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. 
گفتنی است سلسله رویدادهای «یکشنبه‌های صادراتی» صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف توانمندسازی شرکت‌های دانش بنیان داخلی برای عرضه محصولات خود در بازارهای بین‌المللی برگزار می‌شود.

 

ارسال ایمیل