ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه نرم‌افزار پایش تکاملی و بازی‌های شناختی کودکان مبتنی بر هوش مصنوعی» با حمایت صندوق نوآوری
10:09

انتشار فراخوان «توسعه نرم‌افزار پایش تکاملی و بازی‌های شناختی کودکان مبتنی بر هوش مصنوعی» با حمایت صندوق نوآوری

چهل و نهمین فراخوان «توسعه نرم‌افزار پایش تکاملی و بازی‌های شناختی کودکان مبتنی بر هوش مصنوعی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 15 مرداد ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
سال‌های ابتدایی زندگی کودک در سلامتی و پیشرفت فردی او نقش مهمی دارد. اگرچه مغز انسان همواره در حال رشد و تکامل است اما پنج سال ابتدایی می‌تواند پایه و اساس یادگیری و موفقیت در زندگی را شکل دهد. به این منظور، محققان حوزه تکامل کودکان به کمک پرسشنامه‌های مختلف، قابلیت شناختی کودکان در دوره‌های مختلف رشد را شناسایی کرده و بر همین اساس، جهت ارتقاء توانمندی شناختی کودکان، راهکارهایی ارائه می‌دهند.
در راستای توسعه نرم‌افزار پایش تکاملی و بازی‌های شناختی کودکان، مجری تحقیق باید داده‌های موجود در شرکت متقاضی را جمع‌آوری و برچسب گذاری کند، سپس الگوریتم‌های مبتنی بر سیستم‌های خبره و سایر الگوریتم‌های هوشمند را بر مبنای داده‌های موجود ارائه دهد. در گام بعدی، لازم است الگوریتم‌های مبتنی بر داده‌های انبوه ارائه و جهت به‌کارگیری نتیجه مدل‌سازی انجام شده، نرم‌افزار توسعه یابد.
در نهایت پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 15 مرداد ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

 

 

ارسال ایمیل