ناشر منبع

null چهارمین رویداد «پیوند» و اولین رویداد تخصصی در حوزه کودک و نوجوان برگزار می‌شود
14:34

چهارمین رویداد «پیوند» و اولین رویداد تخصصی در حوزه کودک و نوجوان برگزار می‌شود

چهارمین رویداد «پیوند» و اولین رویداد تخصصی در حوزه علوم انسانی با محوریت کتاب و کودک به منظور بهم‌رسانی صاحبان ایده‌های استارت‌آپی و سرمایه‌گذاران جسورانه روز سه‌شنبه 29 تیرماه سال جاری در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد 9 استارت‌آپ «اسکیلاس»، «آفرین»، «روان زیب»، «سنت یار»، «کتاب کار اسباب بازی»، «کتابشاد»، «مهتابک»، «نمدبازی ایده گستر» و «خانه قصه‌گویی ننه نخودی» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند. 
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
علاقمندان برای حضور در این رویداد می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demody در این رویداد حضور یابند.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای كمك به تحقق و توسعه اقتصاد دانش‌بنيان، تكميل زنجيره ايده تا بازار و تجاري‌سازي نوآوری ها، دستاوردهاي پژوهشي و اختراعات و كاربردي کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده‌‌های فناورانه حمایت می‌کند. این حمایت از طريق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده‌های دانش بنیان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی می‌شوند.


 

ارسال ایمیل