ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه سامانه تحلیل پتنت» با حمایت صندوق نوآوری
14:04

انتشار فراخوان «توسعه سامانه تحلیل پتنت» با حمایت صندوق نوآوری

چهل و ششمین فراخوان «توسعه سامانه تحلیل پتنت» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 5 مرداد ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazl.inif.ir/grant ارسال کنند.
هر پتنت حاوی اطلاعات فنی، تجاری و حقوقی ارزشمندی است و به همین دلیل مدیران تجاری و مدیران تحقیق و توسعه، آن را مورد تحلیل قرار می‌دهند. تحلیل پتنت به معنای تحلیل اطلاعات اختراعاتی است که در آن تحلیل‌گر پس از جستجو در بانک‌های اطلاعاتی، مجموعه‌ای مرتبط با موضوع تحلیل را گردآوری می‌کند تا از طریق مقایسه و تطبیق اطلاعات، به نیازهای مطرح شده از جانب متقاضی پاسخ دهد.
در راستای توسعه سامانه تحلیل پتنت، مجری تحقیق باید در گام نخست، هدف تحلیل پتنت و میزان گستردگی آن را از کاربر دریافت کند. در گام بعدی، لازم است از سایت‌های پتنت، اطلاعات را جمع‌آوری و تفکیک کند. در نهایت اطلاع جمع‌آوری شده، دسته بندی شده و بنا به هدف کاربر تحلیل و ارائه می‌شوند.
شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 5 مرداد ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

 

 

ارسال ایمیل