ناشر منبع

null فین استارز ۲۰۱۹ برگزار می شود
10:55

فین استارز ۲۰۱۹ برگزار می شود

سرمایه‌گذاران برای کمک به رشد فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند و فین‌استارز ۲۰۱۹ به ارتباط بهتر ‏بین این بخش‌ها کمک شایان توجهی می‌کند.‏

امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: به خاطر اعتقادی که به حوزه فین‌تک‌ها داریم، در ۳ سال گذشته برای فین تک‌ها، فین استارز را به کمک سازمان بورس در حاشیه فاینکس برگزار کردیم و امسال هم فین‌استارز ۲۰۱۹ را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در فین استارز ۲۰۱۹ یکسری محور اعلام شد که اگر فین‌تک یا استارت‌آپی در حوزه‌ این محورها فعالیت دارد فرابورس نیز از آنها حمایت خواهد کرد و در همین راستا سرمایه‌گذارانی از قبل برای سرمایه‌گذاری در این مجموعه‌ها به ما اعلام آمادگی کرده‌اند.

مدیرعامل فرابورس تأکید کرد: صندوق نوآوری شکوفایی که بزرگ‌ترین صندوق حامی اکوسیستم استارت‌آپ‌ها است اعلام کرده که شریک فین استارز ۲۰۱۹ خواهد بود و در این حوزه سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

وی افزود: یکسری سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز اعلام آمادگی کردند که خودشان استارت‌‌آپی بودند و خوشبختانه الان بزرگ‌شده و قرار است به‌عنوان سرمایه‌گذار در این فین استارز شرکت کنند.

هامونی تأکید کرد: فکر می‌کنم حوزه‌هایی که الان از طریق سایت‌ها و گروه‌ها در فضای مجازی اعلام‌شده حوزه‌های بسیار مهمی است. به‌طور مثال در حوزه  FRADITECTION  که بحث کشف تقلب و کشف رفتارهای غیرطبیعی در بازار است برای اساتید، دانشجویان و… بسیار جذاب خواهد بود. حوزه‌ای که یک افق نامحدود برای سرمایه‌گذاری دارد. ما در فرابورس هم حاضر هستیم در این حوزه سرمایه‌گذاری و نقش‌آفرینی کنیم.

ارسال ایمیل