ناشر منبع

null برگزاری رویداد شهر رویایی با هدف ارتقای زندگی شهروندان تهرانی
10:09

برگزاری رویداد شهر رویایی با هدف ارتقای زندگی شهروندان تهرانی

  رویداد «شهر رویایی» امروز در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور بیش از ۱۰۰ جوان و ۲۰ ایده جدید در حوزه زیباسازی و خدمات شهری برگزار شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، رویداد «شهر رویایی» امروز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور بیش از ۱۰۰ جوان و ۲۰ ایده جدید در حوزه زیباسازی و خدمات شهری برگزار شد.

علی طیبی، مدیر مدیر رویداد شهر رویایی با اعلام اینکه ۸۰ ایده اولیه به دبیرخانه این رویداد رسیده بود، افزود: پس از برگزاری جلسات آموزش و ارایه نهایی از میان ۲۰ ایده برتر در نهایت ۵ ایده مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
وی با اشاره به اینکه وزیر کار در بازدید از این نمایشگاه، از حمایت و تعامل برای رشد استارت آپ‌ها خبر داده است، افزود: نمایندگان معاونت اجتماعی شهرداری تهران، نظام مهندسی و دانشگاه‌ها با حضور در این رویداد اعلام کردند که برنامه ریزی کاملی برای رشد این حوزه خواهند داشت.
طیبی گفت: ما تمام حلقه مرتبط با این حوزه را شناسایی کردیم و برای همه بخش ها، پیش بینی‌های لازم را کردیم که هم شامل بخش مالی و هم بخش معنوی می‌شود.
مدیر رویداد شهر رویایی تصریح کرد: از شهرداری و بخش حاکمیتی انتطار می‌رود با دور شدن از تصدی گری با شفافیت و اعتماد زمینه ارائه اطلاعات کامل را برای استعداد‌های جوان کشور فراهم کنند.
رویداد شهر رویایی امروز ۱۵ اردیبهشت با اعلام حمایت از ۵ ایده جدید به کار خود در صندوق نوآوری و شکوفایی پایان داد.

ارسال ایمیل