ناشر منبع

null فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه «توسعه مدل تصحیحات شبکه‌ای ماهواره‌ای»
09:49

فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه «توسعه مدل تصحیحات شبکه‌ای ماهواره‌ای»

فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه «توسعه مدل تصحیحات شبکه‌ای ماهواره‌ای» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 29 خرداد ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.
با توجه به ‌اینکه موقعیت‌یابی دقیق در کاربردهای گسترده‌ای از جمله کشاورزی مدرن، نقشه‌برداری، پهپادها، خودران‌ها و غیره مورد توجه است، امروزه خدمات موقعیت‌یابی ماهواره‌ای از اهمیت بسزایی برخوردار شده است. یکی از مهمترین فناوری‌های مورد استفاده در سرویس‌های موقعیت‌یابی ماهواره‌ای، نرم‌افزار تصحیحات شبکه‌ای ماهواره‌ای است.
هدف‌ این پروژه توسعه یک مدل تصحیحات شبکه‌ای ماهواره‌ای است که قابل رقابت با مدل‌های  iMax،  VRS و FKP باشد. در واقع در ‌این پروژه می‌بایست ‌ایستگاه‌های مرجع موجود را به‌صورت شبکه‌ای از ‌ایستگاه‌ها تعریف کرد، به‌گونه‌ای که به جای اعلام اصلاحات توسط یک ‌ایستگاه مرجع، شبکه تعریف شده بتواند با دقت بالاتر اصلاحات موردنیاز را محاسبه و به کابر اعلام کند. 
انتظار می‌رود که مجری تحقیق بتواند با مدل‌سازی تفاضلی، حل ابهام فاز، مدل‌سازی شبکه‌ای و تلفیق ماژول‌ها، یک مدل تصحیحات شبکه‌ای ماهواره‌ای با دقت مناسب ارائه کند.
علاقمندان می‌توانند تا 29 خرداد ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب فایل WORD از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شرکت بومرنگ به شماره 88398543 و 88398563 تماس بگیرند.

ارسال ایمیل