ناشر منبع

null فراخوان صندوق نوآوری برای توسعه دستگاه مولد میدان‌های الکتریکی درمانگر تومور گلیوبلاستومای مغزی
11:13

فراخوان صندوق نوآوری برای توسعه دستگاه مولد میدان‌های الکتریکی درمانگر تومور گلیوبلاستومای مغزی

فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه «توسعه دستگاه مولد میدان‌های الکتریکی درمانگر تومور گلیوبلاستومای مغزی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 30 اردیبهشت ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت‌های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی کرده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و پس از آن گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری‌های مورد نیاز این شرکت‌ها را شناسایی می‌کند.
در صورت توافق پروپوزال‌دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش‌بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه‌جانبه‌ای بین «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری در قالب این قرارداد تا 70 درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد کرد. این مبلغ به طور مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می‌گیرد.
هدف اصلی این پروژه، توسعه دستگاهی است که بتواند از طریق ایجاد میدان‌های الکتریکی فرآیند تقسیم سلول‌های توموری در سرطان گلیوبلاستومای مغزی را مختل و متوقف کند.
انتظار می‌رود در فاز اول این پروژه تحقیقاتی، تیم مجری بتواند الکترودهای مورد نیاز برای ایجاد میدان‌های الکتریکی درمانگر تومور را طراحی و پیاده‌سازی کند.
در فاز دوم این پروژه نرم‌افزار شبیه‌سازی شکل و موقعیت تومور توسط مجری طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.
علاقمندان می‌توانند تا 30 اردیبهشت ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب فایل WORD از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شرکت ارزیابان فناوری امیرکبیر به شماره 09912324762 ،86013859 و 86013862-021 تماس بگیرند.

ارسال ایمیل