ناشر منبع

null فراخوان ساخت پراپ جک هیدرولیکی موردنیاز معادن زغال سنگ زیرزمینی منتشر شد
14:37

فراخوان ساخت پراپ جک هیدرولیکی موردنیاز معادن زغال سنگ زیرزمینی منتشر شد

فراخوان شناسایی مجموعه‏‌های توانمند برای مشارکت در ساخت پراپ جک هیدرولیکی و ملحقات موردنیاز معادن زغال سنگ زیرزمینی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت زغال‏‏ سنگ پروده طبس و شتاب‏ دهنده صدر فردا در نظر دارند نسبت به ساخت پراپ ‏‏‏جک هیدرولیکی و ملحقات آن برای کاربرد در معادن زغال‏ سنگ زیرزمینی اقدام کنند، لذا از شرکت‏‏‌های توانمند دانش ‏بنیان و غیردانش ‏بنیان و کلیه فناورانی که صاحب دانش و تجربه کافی در زمینه ساخت و تامین تجهیزات مشابه هستند و یا قابلیت مشارکت در قالب کنسرسیوم را دارند دعوت می‏‌شود تا تاریخ 29 اردیبهشت ماه آمادگی خود را اعلام کنند.
بر اساس این گزارش شرایط مشارکت‏ کنندگان شامل توان فنی، مهندسی و تجهیزاتی برای ساخت داخل، توان تخصصی برای مطالعات زمین‏ شناسی و معدنی، توان شناسایی، جذب و انتقال فناوری، توان اخذ تأییدیه و استاندارد از مراجع بین‌‌المللی برای استفاده در معادن زغال‏ سنگ زیرزمینی، توان مشارکت با شرکت‏‌های ذیصلاح بین‌‏المللی و توان تولید 500 عدد پراپ‏ جک و ملحقات آن است.
شرکت‌‏ها، موسسات و نهادهایی که توان تامین مالی و مشارکت در سرمایه‌‌گذاری این طرح را داشته باشند، از اولویت برخوردارند. علاقمندان می‌توانند پیشنهادات خود را از طریق ایمیل www.sadrefarda@gmail.com ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  02182166404 تماس بگیرند. 
 

ارسال ایمیل