ناشر منبع

null دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه فرآورده‌های دارویی 2 برگزار می‌شود
07:30

دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه فرآورده‌های دارویی 2 برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد که روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود، 6 استارت‌آپ حوزه فرآورده‎های دارویی 2 شامل «روتین»، «نوآوران پیشرو شیمی پاسارگاد»، «داروسازان سورنا اکسیر»، «عصاره انار»، «بهین اکسیر هستی» و «طرح قرص خمیر دندان» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday  در این رویداد حضور یابند. متقاضیان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹ تماس حاصل کنند.
گفتنی است در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

 

 

ارسال ایمیل