ناشر منبع

null رویداد «روز گره‌گشایی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد
14:07

رویداد «روز گره‌گشایی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد

رویداد «روز گره‌گشایی» ویژه استارت‌آپ‌ها با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در محل مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در این رویداد که با حمایت صندوق نوآوری و با در اختیار قرار دادن فضا به هفته‌نامه «شنبه» برگزار شد، مشکلات مربوط به حوزه‌های مختلف فناوری و نوآوری مورد بررسی قرار گرفت و افراد حاضر در این رویداد سوالات و دغدغه‌های خود را مطرح کرده و راه حل‌های مناسب را از متخصصان هر حوزه دریافت کردند.

در این رویداد، مشکلات مربوط به جذب سرمایه و سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی و مدیریت کسب و کار، قوانین، مقررات، مجوزها، تاسیس شرکت و قرارداد همکاری، مشکلات مربوط به مهارت‌آموزی و برنامه‌ریزی برای توسعه مهارت‌های فردی، مشکلات یادگیری و انجام پروژه‌های برنامه‌نویسی، مشکلات مرتبط با محتوا و استراتژی‌های سئو و روابط عمومی، شرایط و نحوه استفاده از تسهیلات و امکانات مالی دولتی دانش بنیان و صنایع خلاق، مشکلات مربوط به استراتژی برنامه و کمپین‌های بازاریابی، مشکلات مربوط به امنیت و جلوگیری از نفوذپذیری، مشکلات مربوط به رشد استارت‌آپ، مشکلات ناشی از مالیات، بیمه، بانک و مشکلات حوزه طراحی و توسعه محصول مورد بررسی قرار گرفت.

در این رویداد شرکت‌های برند استارت‌آپی و دانش بنیان برای پاسخگویی به نیازهای علاقه‌مندان حضور داشتند که از جمله این شرکت‌ها می‌توان به مجموعه‌های علی بابا، تپسی‌لاین، مگنت و… اشاره کرد.

علاوه بر این دکتر ملکی فر معاون توسعه و خانم شاوردی مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی نیز به منظور تشریح خدمات و تسهیلات این صندوق برای شرکت‌های دانش بنیان و شتاب دهنده‌ها در این رویداد حضور داشتند.

ارسال ایمیل