ناشر منبع

null فراخوان صندوق نوآوری برای توسعه کاربرد نانو پلی سیلیکات روی به عنوان مکمل اکسیدروی در آمیزه تایر سواری
12:28

فراخوان صندوق نوآوری برای توسعه کاربرد نانو پلی سیلیکات روی به عنوان مکمل اکسیدروی در آمیزه تایر سواری

فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه «توسعه کاربرد نانو پلی سیلیکات روی به عنوان مکمل اکسیدروی در آمیزه تایر سواری» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 28 اسفند ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت‌های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی کرده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و پس از آن گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری‌های مورد نیاز این شرکت‌ها را شناسایی می‌کند.
در صورت توافق پروپوزال‌دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش‌بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه‌جانبه‌ای بین «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری در قالب این قرارداد تا 70 درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد کرد. این مبلغ به‌طور مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می‌گیرد.
هدف از این طرح تحقیقاتی توسعه کاربرد نانو پلی سیلیکات روی به عنوان مکمل اکسیدروی در صنعت تایرسازی است. این ماده با فرمول ZinSio3.Sio2 توسط شرکت متقاضی تحقیق تولید شده و در صنایع مختلفی توانسته جایگزین ZNO شود. با توجه به قیمت بالای اکسیدروی انتظار می‌رود تا مجری تحقیق با انجام آزمون‌های مختلف و تحلیل نتایج حاصل از آن، میزان و درصد بهینه نانو پلی سیلیکات‌روی را به عنوان مکمل اکسیدروی در آمیزه تایر سواری مشخص کند. همچنین در صورت نیاز اصلاحات مورد نیاز در ماده معرفی شده و بهترین شرایط فرآیندی در خصوص به‌کارگیری این ماده در پخت تایر را مشخص کند.
علاقمندان می‌توانند تا 28 اسفند ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب فایل WORD از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شرکت بومرنگ به شماره 88398543 و 88398563 تماس بگیرند.

 

 

ارسال ایمیل