ناشر منبع

null اعزام هیات تجاری به نمایشگاه گلفود 2021 با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی
13:56

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه گلفود 2021 با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

یک هیات تجاری متشکل از 11 شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برای حضور در بیست و ششمین نمایشگاه گلفود 2021 به امارات اعزام شدند. 

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، نمایشگاه گلفود بزرگ‌ترین نمایشگاه حوزه صنایع غذایی در خاورمیانه است که سالانه بیش از 5 هزار شرکت از حدود 120 کشور جهان، به عنوان مشارکت‌کننده در آن حضور دارند و بالغ بر 100 هزار متخصص و تاجر از بیش از 180 کشور جهان از این نمایشگاه بازدید می‎کنند. 
بیست‌وششمین دوره این نمایشگاه از روز گذشته ۳ اسفند آغاز و تا ۷ اسفند در شهر دبی امارات ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، این نمایشگاه در 8 دسته کلی «نمایش غذاهای کشورهای مختلف جهان»، «نوشیدنی-ها»، «برندهای شناخته شده»، «لبنیات»، «گوشت و مرغ»، «محصولات سالم و ارگانیک»، «بذر و غلات» و «چربی و روغن» برگزار می‌شود.
یک هیات تجاری متشکل از نمایندگان 11 شرکت دانش‌بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به مدت 4 روز از این نمایشگاه بازدید می‌کنند و مذاکرات تجاری با طرف‌های خارجی خواهند داشت. 

شرکت های حاضر در این هیات تجاری شامل توسعه بن دا فرآور، مهبانگ فن‌آوری‌های پارس، پویا پلیمر تهران، سبز بنیان آرتین، فنی و مهندسی برآیند دانش و صنعت، آریا شیمی شریف، طرسام، تبلور دانش چهلستون، به‌روز‌رسان فناور بین‌الملل، مدیریت و توسعه یادمان نصر و توسکا تجارت آریان هستند.
 

ارسال ایمیل