ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه ایران جابکس
14:35

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه ایران جابکس

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (ایران جابکس) به‌صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران جابکس با هدف معرفي ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل كشور در زمينه اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی طی روزهای 13 تا 16 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند، بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (ایران جابکس) می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض صندوق نوآوری، به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 30 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (ایران جابکس) می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.
لازم به ذکر است که مزایای این نمایشگاه برای کارفرمایان شامل ارتقاء برند کارفرمایی، مصاحبه‌های رو در رو، جذب نیروهای نخبه و متخصص و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌ها است. همچنین مزایای نمایشگاه برای کارجویان شامل ارزیابی فرصت‌های شغلی داخلی، آشنایی با محیط‌های کاری شرکت‌ها، آشنایی با فرصت‌های شغلی بین‌المللی و اطلاع از نیازهای بازار کار است.
 

ارسال ایمیل