ناشر منبع

null دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه علوم شناختی برگزار می‌شود
12:17

دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه علوم شناختی برگزار می‌شود

 

رویداد آنلاین «دوشنبه‌های استارت‌آپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه علوم شناختی روز دوشنبه 4 اسفند ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد که روز دوشنبه 4 اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود، ۶ استارت‌آپ حوزه علوم شناختی شامل «اسم شب»، «بهروی»، «راش»، «ریاض ستاره‌ای»، «فکرونه» و «سیس نینی» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند. متقاضیان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹ تماس حاصل کنند.
گفتنی است در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

 

 

ارسال ایمیل