ناشر منبع

null فراخوان صندوق نوآوری برای توسعه سخت‌افزار و نرم‌‌افزار حسگر ژیروسکوپ استوانه‌ای(CVG)
12:03

فراخوان صندوق نوآوری برای توسعه سخت‌افزار و نرم‌‌افزار حسگر ژیروسکوپ استوانه‌ای(CVG)

فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه «توسعه سخت‌افزار و نرم‌‌افزار حسگر ژیروسکوپ استوانه‌ای(CVG)» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا پنجم اسفند ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت‌های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی کرده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و پس از آن گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری‌های مورد نیاز این شرکت‌ها را شناسایی می‌کند.
در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش‌بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه‌جانبه‌ای بین «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری در قالب این قرارداد تا 70 درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد کرد. این مبلغ به طور مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می‌گیرد.
ژیروسکوپ یکی از قطعات و تجهیزات اساسی مورد نیاز در صنایعی است که به نحوی با مساله ناوبری مرتبط هستند. هدف اصلی از این پروژه، طراحی و ساخت سخت‌افزار و نرم‌‌افزار بخش الکترونیک، کنترل و داده‌برداری حسگر ژیروسسکوپ استوانه‌ای است.
انتظار می‌رود تیم مجری این طرح تحقیقاتی در فاز اول سخت‌افزار و نرم‌‌افزار مورد نیاز برای حلقه‌های کنترلی و بردهای الکترونیک حسگر ژیروسکوپ استوانه‌ای را طراحی و پیاده‌سازی کند.
تیم مجری در فاز دوم پروژه، باید حسگر ژیروسکوپ استوانه‌ای را در شرایط محیطی تست کرده و به دانش فنی کالیبراسیون حسگر دست یابد.
علاقمندان می‌توانند تا پنجم اسفند ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب فایل WORD از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant  ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شرکت بومرنگ به شماره 88398543 و 88398563 تماس بگیرید.

ارسال ایمیل