ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه فرش دستباف اصفهان
11:36

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان به‌صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان با هدف معرفی توانمندی‌های صنعتگران این حوزه از 3 تا 8 اسفند ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند؛ بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض صندوق نوآوری، به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 30 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.
 

ارسال ایمیل