ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه ایران پلاست
11:23

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه ایران پلاست

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به‌صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با هدف معرفی توانمندی‌های صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین‌آلات و تجهیزات حوزه پلاستیک از 19 تا 22 بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند، بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض صندوق نوآوری، به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 30 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل