ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته
08:35

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته به‌صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با هدف معرفی حمل و نقل هوشمند و ترانزیت فرامنطقه‌ای و همچنین نمایش جلوه مقتدرانه حمل و نقل و لجستیک ایران از26 تا 28 بهمن ماه سال جاری در مصلی امام خمینی تهران برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند، بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی  حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 30 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل