ناشر منبع

null دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه تجهیزات پزشکی 2 برگزار می‌شود
11:51

دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه تجهیزات پزشکی 2 برگزار می‌شود

رویداد آنلاین «دوشنبه‌های استارت‌آپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه تجهیزات پزشکی روز دوشنبه 13 بهمن ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد که روز دوشنبه 13 بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود. ۶ استارت آپ حوزه تجهیزات پزشکی شامل «آوین»، «بادی آنالایزر»، «شریف سولار»، «هندی پاک»، «ونتیلاتور اورژانسی» و «دستگاه عفونت زدا» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند. متقاضیان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۸۸۶۰۹-۰۲۱ تماس حاصل کنند.
گفتنی است در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

ارسال ایمیل