ناشر منبع

null برگزاری پیش رویداد امنیت سایبری
پیش رویداد امنیت سایبری صبح امروز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای آماده سازی شرکت های دانش بنیان به منظور حضور در این رویداد برگزار شد. 12:04

برگزاری پیش رویداد امنیت سایبری

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، رویداد امنیت سایبری در روزهای ۶ تا ۹ مرداد ماه سال جاری در محل ساختمان شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد. پیش رویداد این برنامه امروز سه‌شنبه، به منظور راهنمایی و ثبت شرکت¬ها برای حضور در این رویداد برگزار شد.  

در این پیش رویداد مدیران صندوق نوآوری و شکوفایی، انواع خدمات و تسهیلات صندوق به شرکت های دانش بنیان را معرفی کرده و در نهایت به سوالات نمایندگان شرکت ها پاسخ دادند. در این برنامه که برای هماهنگی حضور شرکت ها در رویداد امنیت سایبری برگزار شده بود، کارشناسان حاضر به شرکت های دانش بنیان و غیر دانش بنیانی که برای حضور در رویداد پیش رو تمایل داشتند، مشاوره داده و آنها را راهنمایی کردند.
رویداد امنیت سایبری با همکاری میان صندوق نوآوری و شکوفایی و انجمن فرهنگ سازان و تولیدکنندگان محتوای سایبری(فراسان)، با کارگزاری بومرنگ برگزار خواهد شد. در این رویداد شرکت ها می توانند در نشست ها و پنل های تشکیل شده حضور پیدا کرده تا نیازهای فناورانه خود را مطرح کنند. علاوه بر این شرکت های حاضر می توانند محصولات خود را در نمایشگاه این رویداد به نمایش گذاشته و طرح های خود را نیز برای دریافت مشاوره و بررسی در اختیار کارشناسان حاضر در این رویداد قرار داده و از آنها راهنمایی های لازم را کسب کنند.

ارسال ایمیل