ناشر منبع

null مناقصه 4 سامانه و پلتفرم فناورانه در زمینه ارتباطات سیار برگزار می‌شود
15:21

مناقصه 4 سامانه و پلتفرم فناورانه در زمینه ارتباطات سیار برگزار می‌شود

مرکز تحقیق و توسعه شرکت ارتباطات سیار ایران خرید، نصب و راه‌اندازی چهار سامانه و پلتفرم فناورانه را به مناقصه گذاشت و از شرکت‌های فناورانه خواست مدارک خود را برای شرکت در این مناقصه ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این چهار مناقصه در زمینه خرید، نصب و راه‌اندازی سامانه بومی موبایل کانکت(Mobile Connect)، پلتفرم بومی اینترنت اشیا (IoT Platform)، سرویس تولید جلوه‌های بصری برای پلتفرم هوش مصنوعی و پلتفرم بومی ‌هوش مصنوعی در بستر منابع پردازشی گرافیکی برگزار خواهد شد. 
متقاضیان این چهار مناقصه می‌توانند برای تحویل مدارک خود، در ساعات اداری از تاریخ 24 آبان تا اول آذر ماه سال جاری به آدرس تهران، خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از میدان ونک، خیابان یزدان پناه، تقاطع خیابان دبیر، ضلع شمال شرقی، پلاک 3، طبقه اول مراجعه کنند. 
لازم به ذکر است به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، متقاضیان می‌توانند مدارک خود را به آدرس ایمیل fin.r&d@mci.ir ارسال کرده و اسناد مناقصه را دریافت کنند. متقاضیان شرکت در مناقصه همچنین می‌توانند سوال‌های عمومی خود درباره روال اجرای مناقصه را از طریق آدرس ایمیل info.r&d@mci.ir مطرح کنند.
 

ارسال ایمیل