ناشر منبع

null رویداد جذب سرمایه تریگ آپ در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد
07:24

رویداد جذب سرمایه تریگ آپ در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد

رویداد جذب سرمایه تریگ آپ با حضور معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی و جمعی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و صندوق‌های پژوهش و فناوری به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد و طی آن 5 تیم فناور، استارت‌آپ‌های خود را به سرمایه گذاران معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در رویداد جذب سرمایه تریگ آپ که عصر شنبه (31 خرداد) در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد 5  تیم فناور توسط شتاب دهنده تریگ آپ محصولات خود را در حوزه‌های مالی، آموزش، محتوا و سرگرمی، هنر و معماری و دوبله و ترجمه به سرمایه گذاران حضوری و آنلاین معرفی کردند.
بر اساس این گزارش تیم‌های فناور که به صورت حضوری دستاوردهای خود را به سرمایه گذاران آنلاین و حاضر در دمو دی معرفی کردند شامل «حامی باش» در حوزه فین تک و جمع سپاری مالی،  «استارکمیو» در حوزه محتوا و سرگرمی، «معمار آنلاین» برای آموزش هنر و معماری و «ویلرنو» برای آموزش زبان انگلیسی بود. همچنین تیم فناور «ویدابیا» در حوزه تولید محتوا و دوبله به زبان فارسی به صورت آنلاین از مشهد دستاورد خود را به سرمایه گذاران معرفی کرد.
استارت آپ «ویلرنو» یکی از این تیم‌های فناور بود که خودآموز زبان انگلیسی را بر مبنای فیلم‌های جذاب و گیمیفیکیشن به صورت دینامیک با تعیین سطح و ایجاد مسیر آموزشی اختصاصی برای هر کاربر تولید کرده است. مدل‌های درآمدی این استارت‌آپ شامل اشتراک ماهیانه، فروش پک‌های آموزشی اساتید و اینفلوئنسرهای زبان، تبلیغات درون برنامه‌ای و درآمد از دیتای مصرفی ایجاد شده از فیلم‌های آموزشی است.
استارت آپ بعدی که در رویداد جذب سرمایه «تریگ آپ» به صورت آنلاین از مشهد به سرمایه گذاران معرفی شد پلتفرم آنلاین ترجمه و دوبله ویدیو به زبان فارسی «ویدابیا» بود. این پلتفرم فرآیند ترجمه، صداگذاری و نظارت بر انجام هر مرحله و عرضه محتوای آموزشی و آموزنده را کارآمد کرده و باعث شده تا سرعت تولید محتوا بیش از دو برابر افزایش یابد و باعث کاهش هزینه‌ها شود. در واقع این پلتفرم یک استودیو کاملا مجازی و خودکار است. مدل‌های درآمدی این استارت‌آپ شامل فروش اشتراک برای استفاده از پلتفرم و دریافت پروژه و انجام آن توسط مترجم‌ها و گویندگان موجود در شبکه است.
استارت‌آپ «معمار آنلاین» استارت آپ بعدی بود که در این رویداد پلتفرم خود را به سرمایه گذاران معرفی کرد. این پلتفرم بستری برای ایجاد ارزش آفرینی محصولات دست‌ساز افراد و علاقمندان به هنر و معماری است و عمده فعالیت خود را بر تسهیل‌گری آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین پایه‌ریزی کرده است. مدل درآمدی آن نیز فروش مستقیم آموزش و محصولات و حق اشتراک است.
در ادامه استارت آپ «حامی باش» در حوزه فعالیت فین‌تک پلتفرم جذب حمایت مالی خود را معرفی کرد. این پلتفرم کمک می‌کند افراد ارزش‌آفرین گروه‌ها و انجمن‌ها بتوانند از طریق ساخت یک صفحه آنلاین در «حامی باش» و معرفی آن به مخاطبانشان حمایت مالی آنها را جذب کنند. مدل درآمدی این پلتفرم نیز شامل 5 درصد کمیسیون از حمایت انجام شده و ارایه طرح‌های متنوع با امکانات بیشتر تا 12 درصد کمیسیون است.
در نهایت استارت آپ «استارکمیو» در حوزه تولید ویدئو شخصی‌سازی شده یا ساخت یک چهره اختصاصی افراد برای طرفداران است. به صورت کلی این استارت‌آپ در حوزه سرگرمی و تولید محتوا برای مخاطبان فعالیت می‌کند. مدل‌های درآمدی آن نیز تبلیغات هدفمند و دریافت کمیسیون از ساخت کمیو است.
گفتنی است این رویداد هر ۶ ماه یکبار برگزار می‌شود و رویداد برگزار شده، هفتمین رویداد جذب سرمایه گذار توسط شتاب دهنده «تریگ آپ» بود.

 

 

 

ارسال ایمیل