ناشر منبع

null دوره آموزشی بکارگیری موثر اسکرام در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود
دوره آموزشی دو روزه بکارگیری موثر اسکرام با 20 درصد تخفیف برای شرکت‌های دانش بنیان طی روزهای 22 و 23 خرداد ماه در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. 05:54

دوره آموزشی بکارگیری موثر اسکرام در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دوره آموزشی بکارگیری موثر اسکرام با هدف بکارگیری مؤثر اسکرام در فرآیند توسعه محصول، ایجاد آمادگی جهت شرکت در امتحان PSM I مؤسسه Scrum.org آمریکا و آشنایی و ایجاد آمادگی جهت کار در سطح بین المللی در حوزه اسکرام (Agile Requirements Engineering)  برای شرکت‌های دانش بنیان با 20 درصد تخفیف برگزار می‌شود. این دوره از 22 تا 23 خرداد ماه به همت مدرسه اسکرام برپا می‌شود.
علاقمندان برای استفاده از این دوره آموزشی و ثبت‌نام می‌توانند به آدرسhttps://b2n.ir/685720 مراجعه کنند.
بر اساس این گزارش، بخشی از سرفصل‌های این دوره آموزشی شامل بررسی مدل  Cynefin، هدف اصلی اسکرام، مانیفست توسعه نرم افزار چابک، شروع یک پروژه در چارچوب اسکرام، تعریف  Product Backlog، تعریف یوزر استوری، کار با کارت‌های  Planning Poker، تعریف نقش  Product Owner و اسپرینت، قانون  Parkinson، تعریف  Sprint Goal، نقش  Development Team، محاسبه  Velocity، تعریف  Sprint Backlog و تعریف نقش  Scrum Masterخواهد بود.
همچنین آشنایی مشخصات تیم اسکرام، ارزش‌های اسکرام ، پایش پیشرفت در سطح اسپرینت، پایش پیشرفت در سطح پروژه، خصوصیات و مسئولیتهای نقشهای اسکرام، مشخصات ایونت‌های اسکرام، شرکت کنندگان ایونت‌های اسکرام، قدم‌های اولیه برای شروع بکارگیری اسکرام، اهمیت  Continuous Delivery و در نهایت تعریف آزمون PSM I از دیگر موضوعاتی است که در این دوره آموزشی  دو روزه مطرح می‌شود.
گفتنی است در این دوره 16 ساعته تمرین‌های تیمی مختلفی انجام خواهد شد. پس از این دوره شرکت کنندگان می‌توانند مفاهیم یاد گرفته شده را در تیم و سازمان خود بکار گیرند و با تمرین مستمر مهارت خود را در بکارگیری این چارچوب دائماً ارتقاء دهند.

ارسال ایمیل