ناشر منبع

null حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته
11:07

حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته به صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته Do Win Tech 2020 با هدف معرفي ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل دركشور در زمينه توليد،‌ بازرگاني و خدمات مربوط به صنايع در و پنجره از ۱۲ تا ۱۵ تیر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‎کند؛ بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در نمایشگاه‌های مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال از تسهیلات صندوق نوآوری استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبت، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.
گفتنی است با توجه به گستردگي حوزه توليد در و پنجره در دنيا، در بيشتر كشورها شاهد برپايي نمايشگاه‌هاي تخصصي براي اين محصولات هستيم. به عبارت بهتر،‌ صنعت توليد در و پنجره و تجهيزات وابسته آنقدر ارتقاء و پيشرفت داشته كه انگيزه كافي برای برپايي نمايشگاه‌هاي تخصصي مستقل براي آن وجود دارد. انتظار می‌رود که برگزاری این نمایشگاه مورد استقبال شركت‌هاي ساختماني، شركت‌هاي انبوه‌ساز، تعاوني‌هاي مسكن، مجتمع‌هاي مسكوني و تجاري،‌ هتل‌ها و نيز عموم مردم به عنوان مصرف‌كنندگان نهايي قرار گیرد.

ارسال ایمیل