ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه صنایع، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر
10:12

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه صنایع، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر بصورت بلاعوض حمایت می‌کند.


به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با هدف اطلاع رسانی و آشنایی بازدیدکنندگان، با شرکت‌های جدید و محصولات و تجهیزات این حوزه از 9 الی 12 مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاههای داخلی حمایت می کند بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در نمایشگاه های مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70درصد هزینه های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانیghazal.inif.ir   ثبت نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبت سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.
گفتنی است نمايشگاه صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از جمله معدود نمايشگاه‌هايي است كه بازديدكنندگان عام و همچنين متخصصين و فعالان بخش ساختمان، مصرف‌كنندگان نهايي محصولات و خدمات ارائه شده در آن محسوب مي‌شوند و ارتباط رو‌در‌‌رو و مستقيم اين مخاطبين با شركت‌كنندگان اين نمايشگاه همواره به نتايج پرثمر و رضايت بخش منتهي شده است.

ارسال ایمیل