ناشر منبع

null فراخوان واگذاری دفترکار به شرکت‌های دانش‌بنیان در تبریز
11:58

فراخوان واگذاری دفترکار به شرکت‌های دانش‌بنیان در تبریز

تعداد محدودی دفترکار در مجتمع فناوری شماره 7 ربع رشیدی تبریز به شرکت‌های دانش‌بنیان واجد شرایط واگذار می‌شود.

در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان جهت تامین دفاتر کار و استقرار آنها در یک مجتمع هم‌سان، صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به ارائه تسهیلات ویژه برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان کرده است.
تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی معادل 70 درصد ارزش کل دفترکار با نرخ سود ترجیحی 11 درصد و دوره بازپرداخت 5 ساله و اقساط هر 3 ماه یک بار است.
واحدهای باقیمانده مجتمع فناوری شماره 7 ربع رشیدی تبریز به مساحت 58 الی 65 مترمربع بوده و تنها شرکت‌های دانش بنیانی که محل ثبت آنها در استان آذربایجان شرقی است امکان ارائه درخواست دارند.
همچنین شرایط واگذاری این واحدها شامل احراز نیازمندی شرکت متقاضی به دفترکار و توانمندی آن جهت بازپرداخت اقساط تسهیلات و پرداخت 30 درصد ارزش کل دفترکار به صورت نقدی پیش از انعقاد قرارداد توسط شرکت متقاضی است.
لازم به ذکر است که نوع قرارداد اجاره به شرط تملیک است و انتقال سند مالکیت دفترکار پس از پایان اقساط تسهیلات انجام خواهد شد.
متقاضیان می توانند درخواست خود را از طریق سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی www.inif.ir ثبت کنند.
موقعیت ساختمان و مشخصات آن
مجتمع فناوری شماره 7 ربع رشیدی تبریز واقع در تبریز، خیابان فارابی(چایکنار)‌، بالاتر از ساختمان تامین اجتماعی‌، نبش کوی فاطمی‌، پلاک 1 شامل 24 واحد در 8 طبقه، هر طبقه مشتمل بر 3 واحد دفترکار و کاربری طبقات همکف لابی و زیرزمین 1- و 2-‌ پارکینگ است. ارزش دفترکار به قیمت روز و بر اساس نظریه کارشناس رسمی دادگستری خواهد بود.    

ارسال ایمیل