ناشر منبع

null پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود
10:04

پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود

پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی در سه بخش طراحان کسب و کار، فن آفرینان و بخش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهریور ماه 1399 برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی به نقل از دبیرخانه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی
مهم‌ترین برنامه‌های این جشنواره شامل جهت‌دهی به فعالیت‌های فن¬آفرینانه در راستای «حل مسائل و چالش‌های اساسی کشور»،  تقویت مذاکرات دوجانبه (B2B) و سرمایه‌گذاری‌های کلان و واقعی، شناسایی و معرفی واحدهای فناور و فن¬آفرینان موفق به سرمایه‌¬گذاران دولتی، خصوصی و خیرین حوزه فن‌آفرینی است.

بر اساس این گزارش جشنواره در سه بخش طراحان کسب و کار، فن‌آفرینان و بخش فرصت‌های سرمایه‌گذاری خواهد بود. شرایط شرکت در بخش طراحان کسب و کار شامل امکان‌سنجی دقیق و کامل از طرح فن‌آورانه، دارای حداقل محصول یا خدمت قابل ارائه (MVP) ، داشتن یک تیم با ماهیت حقوقی و عدم تجاری‌سازی طرح تا زمان ثبت‌نام در جشنواره است. همچنین شرایط ثبت‌نام برای شرکت در بخش فن‌آفرینان شامل نوآوری و فن‌آوری در محصول یا خدمت، شخصیت حقوقی ثبت شده، تعلق حداقل 51 درصد از سهام شرکت به بخش خصوصی و تولید و تجاری سازی محصول است.

این گزارش می‌افزاید: برای شرکت در بخش فرصت‌های سرمایه‌گذاری نیاز به ثبت‌نام جداگانه نیست و بهترین ارائه‌ها در دو بخش طراحان کسب‌وکار و فن‌آفرینان شناسایی و ارزیابی می‌شوند. شرکت‌کنندگانی که حداقل امتیازات لازم را کسب کنند به طور مستقیم به بخش فرصت‌های سرمایه‌گذاری راه پیدا می‌کنند.

گفتنی است جوایز ویژه پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی شامل تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جوایز مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خدمات و حمایت‌های ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی، جوایز و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، جایزه فناوری صنعت‌ساز دکتر محمود شیخ‌زین‌الدین و جوایز ارزنده بخش خصوصی است.

علاقمندان برای ثبت نام و شرکت در این رویداد می‌توانند مدارک خود را به نشانی http://reg15.shtf.ir/registerform/  ارسال کنند. همچنین متقاضیان شرکت در این رویداد برای اطلاع از چگونگی ثبت‌نام می‌توانند از لینک راهنمای ویدیویی ثبت‌نام yun.ir/bzy0z1  استفاده کنند.
 
راه‌های ارتباطی پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به شرح زیر است:

www.shtf.ir
https://www.instagram.com/shtf_ir/
https://t.me/Shtf_ir
aparat.com/istt.ir
Dmoazami@ و @pvakili
تلفن‌های تماس: 3 و 33869452-031

ارسال ایمیل