ناشر منبع

null تولید ۱۵ هزار لیتر ژل و محلول ضدعفونی کننده از سوی یکی از شرکت‌های دانش بنیان
با حمایت صند وق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت؛ 06:56

تولید ۱۵ هزار لیتر ژل و محلول ضدعفونی کننده از سوی یکی از شرکت‌های دانش بنیان

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز فعال در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و دارویی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تولید ۱۵ هزار لیتر ژل و محلول ضدعفونی در شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی به نقل از خبرگزاری ایسنا، ابوالفضل حاتمی، مدیر عامل شرکت دانش بنیان کیمیاگران علم و صنعت رویان در این باره گفت: شرکت ما در زمینه تولید محصولات آزمایشگاهی، دارویی و تجهیزات پزشکی فعالیت دارد و پس از شیوع ویروس کرونا و نیاز مبرم کشور به محصولات ضدعفونی کننده، تولید ژل و  محلول ضد عفونی کننده متناسب با نیاز روز جامعه به سبد تولیدات شرکت ما اضافه شد.

وی تولید ژل و محلول ضدعفونی کننده را از جمله این محصولات نام برد و ادامه داد: با تایید وزارت بهداشت و با مذاکراتی که با صندوق نوآوری و شکوفایی انجام شد توانستیم با تسهیلاتی که از سوی این صندوق در اختیار ما گذاشته شد اقدام به تولید آنها کنیم.

حاتمی میزان تسهیلات دریافتی از این صندوق را ۸ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: این تسهیلات را برای تهیه مواد اولیه و سرمایه در گردش شرکت از صندوق نوآوری دریافت کردیم. و این تسهیلات در کمترین زمان به ما اعطا شد.

مجری طرح درباره میزان تولید محلول و ژل ضدعفونی کننده در این شرکت گفت: حجم تولیدات ژل و محلول‌های ضد عفونی کننده حدود ۱۵ هزار لیتر بوده و قرار است با تامین مواد اولیه، این میزان افزایش خواهد یافت.

ارسال ایمیل