ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه انرژی‌های نو، تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی
08:55

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه انرژی‌های نو، تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو، تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی  بصورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی‌ صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو، تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی، فرصت مناسبی است که شرکت‌های دانش بنیان فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت کنند.
این نمایشگاه از 6 تا 9 اسفند ماه 98 در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، محورهای دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو، تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی شامل انرژی‌های تجدیدپذیر (مانند انرژی بادی، انرژی خورشیدی، انرژی زیست توده‌ها، تولید برق از زباله‌ها و پسماندهای شهری)، حفاظت از انرژی و منابع انرژی، روشنایی، حفاظت از محیط زیست، فناوری زباله و بازیافت و در نهایت  اندازه‌گیری، نظارت و فناوری آزمایشگاهی است.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاههای داخلی حمایت می‌کند بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو، تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال را از صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو، تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت نام کرده و و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبته سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل