ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی‌
08:13

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی‌

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در چهارمین نمایشگاه ساخت داخل بازار تکنولوژی و نوآوری نفت، گاز و پتروشیمی‌در پارس جنوبی به صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، چهارمین نمایشگاه ساخت داخل بازار تکنولوژی و نوآوری نفت، گاز و پتروشیمی‌ در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی با هدف توسعه بازار و نیازسنجی از پروژه ساخت داخل، شبکه‌سازی و تعامل با شرکت‌های پتروشیمی‌ و پالایشگاه‌ها و انتقال تکنولوژی بین شرکت‌های سازنده داخلی و بین المللی از 11 تا 14 اسفند ماه 98 در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی (عسلویه) برگزار می‌شود.
حضور شرکت‌های دانش بنیان در این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی‌های فعالان این حوزه به بزرگترین پالایشگاه‌ها و شرکت‌های پتروشیمی ‌است. در این بازار علاوه بر وجود نمایشگاه، پنل‌های تخصصی فنی و بازرگانی و نشست‌های مذاکرات تجاری و B2B نیز برگزار خواهد شد.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند، بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در چهارمین نمایشگاه ساخت داخل بازار تکنولوژی و نوآوری نفت، گاز و پتروشیمی‌ می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال از تسهیلات صندوق نوآوری استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در این نمایشگاه  ‌می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبته سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل