ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه صنایع خلاق، ابتکارات و اختراعات
08:06

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه صنایع خلاق، ابتکارات و اختراعات

اولین نمایشگاه صنایع خلاق، ابتکارات و اختراعات تهران از جمله نمایشگاه‌هایی است که صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در آن به صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، اولین نمایشگاه صنایع خلاق، ابتکارات و اختراعات تهران از 6 تا 9 اسفند ماه 98 در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
این نمایشگاه، فرصت مناسبی است تا شرکت‌های دانش بنیان فعال در این عرصه، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند، بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در اولین نمایشگاه صنایع خلاق، ابتکارات و اختراعات تهران می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در اولین نمایشگاه صنایع خلاق، ابتکارات و اختراعات تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت نام کرده و و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبته سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
گفتنی است بر اساس تعاریف سازمان جهانی یونسکو، صنایع خلاق مجموعه‌ای متنوع از صنایع شامل گردشگری، صنایع دستی، طراحی مد و لباس، طراحی و معماری، بازی‌های رایانه‌ای، سینما و انیمیشن، گرافیک، هنرهای تجسمی، تبلیغات دیجیتال و غذاهای بومی‌ است که فعالان این حوزه می‌توانند در این نمایشگاه به ارایه توانمندی‌های خود بپردازند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل