ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی
08:50

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران  به صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران، بر پایه دو محور سرمایه‌گذاری و اقتصاد گردشگری است؛ این نمایشگاه بستر مناسبی برای کمک به توسعه همکاری‌های بین‌المللی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه گردشگری محسوب می‌شود. این نمایشگاه از 23 تا 26 بهمن ماه 98 در محل دائمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، در حاشیه در سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران نشست‌های تخصصی نیز برگزار خواهد شد که یکی از آنها همایش استارت‌آپ‌های گردشگری و ‌های‌تک در گردشگری است.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاههای داخلی حمایت می‌کند. بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال را از صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبته سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل