ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت تهران
07:15

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت تهران

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت تهران که از تاریخ 13 لغایت 16 بهمن ماه در محل دائمي نمايشگاه‌های بين المللي تهران برگزار می‌شود به صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، نمايشگاه صنایع پایین دستی نفت ایران به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه صنایع پایین دستی نفت،گاز و پتروشیمی، فرصت مغتنمي است تا شركت‌هاي دانش بنیان فعال در این حوزه، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليت‌ها و نوآوري‌هاي آتي خود را معرفي کنند.
اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت تهران به همت اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران در گروه‌های کالایی مختلف مانند پالایش نفت و تولید فرآورده‌های نفتی،  انتقال نفت و فرآورده‌های نفتی،  ذخیره‌سازی نفت و فرآورده‌های نفتی، تامین و عرضه نفت و فرآورده‌های نفتی، بازار و تجارت نفت و فرآورده‌های نفتی، تشخیص و ارزیابی نفت و فرآورده‌های نفتی، طراحی، مشاوره و پیمانکاری، کالاها، تجهیزات و ماشین آلات، فناوری، تحقیق و توسعه، بهینه‌سازی مصرف،  ایمنی صنعتی و محیط زیست، سیستم‌های نرم‌افزاری، اتوماسیون و تجهیزات ارتباطی برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت تهران می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان را در سال از صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کنند.
شرکتهای دانش بنیان متقاضی شرکت در نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبته سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل