ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه آسانسور و تجهیزات وابسته
10:51

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه آسانسور و تجهیزات وابسته

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته به صورت بلاعوض حمایت می‎کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته، با هدف استفاده از ظرفیت ها، دانش و توان داخلی در برآوردن نیازهای صنایع و اتکا به دانش بومی‌سازی شده با معرفی آخرین دستاوردهای داخلی به همت اتاق تعاون ایران از 3 تا 6 بهمن ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه در ۱۳ گروه کالایی آسانسور، پله برقی، بالابر و نقاله، جرثقیل و بالابرهای زنجیری، جک، لیفتراک و سایر لیف‌ها، پیاده‌رو متحرک(رمپ)، هوشمندسازی، فناوری‌های نوین در صنایع وابسته به بالابرها و نقاله‌ها  برگزار می‌شود، بنابراین شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه‌ها می‌توانند دستاوردهای خود را در این نمایشگاه ارائه کنند.  
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاه های داخلی حمایت می‌کند، بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت نام کرده و از این خدمات بهره‌مند شوند.
همچنین در حاشیه این نمایشگاه امکان برپایی جلسات مذاکرات تجاری B2B با هیأت‌های خارجی از کشورهای عراق، ترکیه، افغانستان و سوریه نیز فراهم خواهد بود.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل