ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (الکامپ و تلکام) مشهد
12:00

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (الکامپ و تلکام) مشهد

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت های دانش بنیان در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (الکامپ و تلکام) مشهد بصورت بلاعوض حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (الکامپ و تلکام) مشهد به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات شرق کشور با شعار آینده بهتر از اول تا چهارم بهمن ماه سال جاری همزمان با نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.
بر اساس این گزارش تاکنون 21 شرکت خارجی ، 66 شرکت داخلی و 89 استارت آپ برای حضور در این نمایشگاه بین المللی ثبت نام کرده اند. محورهای بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (الکامپ و تلکام) مشهد شامل مشاغل ، اقتصاد ، Stars، بازیها ، Talks و ترندها خواهد بود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکتهای دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاههای داخلی حمایت می کند بر همین اساس شرکتهای دانش بنیان علاقمند به حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (الکامپ و تلکام) مشهد می توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70درصد هزینه های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکت های دانش بنیان متقاضی شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (الکامپ و تلکام) مشهد می توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبته سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل