ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه صنعت هتل‌داری
05:32

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه صنعت هتل‌داری

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت های دانش بنیان در سومین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات صنعت هتل‌داری (HOTEQ 2020 ) بصورت بلاعوض حمایت می کند.به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات صنعت  هتلداری با هدف اطلاع رسانی و آشنایی بازدیدکنندگان، با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز هتلداری از 23 تا 26 بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکتهای دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاههای داخلی حمایت می کند بر همین اساس شرکت های دانش بنیان علاقمند به حضور در سومین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات صنعت هتل‌داری (HOTEQ 2020 ) می توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70درصد هزینه های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکتهای دانش بنیان متقاضی شرکت در سومین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات هتل‌داری می توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبته سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل